Recenze ze Serafinu

Moje blízká kolegyně už několik let pracuje jako bylinný a výživový specialista firmy Serafin. Naše přátelství vznikalo právě mezi zdravými produkty a bylinami. Ve svých začátcích jsem dodávala své zboží do jejího obchodu a nyní po letech, kdy se naše cesty rozdělily, jsem ji poprosila o to, aby vyzkoušela všechny mé čaje série "s příběhem" a dala mi na ně zpětnou vazbu co se týče chuti, zvolených kombinací i léčivých účinků. Vím, že dbá na kvalitu a preciznost, tak jsem byla zvědavá, jak dopadneme. Její recenzi si můžete přečíst níže.

tea-time-3224645_1280

_______________________

Čaje z bylinkového ranče Majoránek si každý musí zamilovat. Na našem trhu dnes již existuje spousta bylinných čajů, které nám pomáhají se starat nejen o naše chutě, ale i o naše zdraví. Bohužel, ale je mezi nimi i rozdílná kvalita. Můžete si neuváženě koupit čaje plné pesticidů, kterým pak v záměru pomoci svému tělu k zotavení si můžete spíše přivodit vyšší únavu, ale také si můžete vybrat kvalitu z čisté přírody např. z oblasti Osoblaha, které s láskou a krásnou energií připravuje paní Bára, čerstvá maminka, která se rozhodla vyměnit městský shon Ostravy za ticho, klid, vůni přírody, ale i za dřinu na svém ranči Majoránek, který s neskutečným nadšením zvelebuje k obrazu svému a svého přítele Standy.

Věřím v sílu bylin, vždyť mě v mém životě provázejí téměř na každém kroku už od mala, nyní mi velmi pomáhají v mé poradenské praxi. O to více se zaměřuji na výběr a jejich zdroj.

Velkou výhodou čajů z dílny ranče Majoránek je místní zdroj bylin, jejich ruční zpracování doplněné magickou energií Báry, která dokáže vystihnout tu pravou potřebu nás lidiček zatížených neustálou rychlostí, stresem bydlících v žáru velkoměst. V její nabídce najdete čajové směsi povzbuzující sílu a rozvahu, mezi které patří čaj Síla rozhodnutí, nebo Horská louka, podporující zdraví a čistící procesy v těle Jarní rosa, Růžová alej, Valštejnské louky, čajová směs dobrá při chřipce a nachlazení Dech života nebo velmi chutné čajové směsi jen tak na pohodu Louka Provence, Motýlí louka, Vánek z Orient.

Bylinné čaje z ranče Majoránek splňují všechna má přísná kritéria výběru surovin, chutí, zdravotních účinků a mohu je všem plně doporučit. Když už si čaje budete objednávat, doporučuji vyzkoušet i medové oříško-bylinné pochoutky, výborné do ranních kaší, na chleba nebo jen tak k zdravému mlsání. Pozor, aspoň dvě skleničky, protože velmi rychle mizí :-)

S láskou a úctou k takovým lidem, jakými jsou Bára a Standa a k produktům jimi vyrobených z bylinkového ranče Majoránek.

Barbora Harvišová, bylinný a výživový specialista firmy Serafin.