Biopotraviny, obchůdek, bedýnkování a rozvoz po Osoblažsku

Dostupnost některých potravin a surovin je (a byla) na Osoblažsku trochu klišé. O to víc mne zamrzelo, když zde přijíždějící turisté mluvili o návštěvě místních obchůdků jako o skanzenech z dob před r.89 a retro zážitcích. I mi osobně zde chyběla nabídka některých surovin a nechávala jsem si potraviny posílat, nebo jezdila na nákupy do Polska. To se nedávno změnilo, hranice jsou zavřené, nikdo neví, jak se to bude vyvíjet dále. 

Jako výrobce potravin jsem obnovila kontakty a nechala si dovézt tedy suroviny především pro vlastní potřebu. Zjistila jsem však, že (díkybohu!) nejsem sama, kdo na Osoblažsku touží po kvalitních potravinách, bezobalových variantách, voňavém koření a bylinách na váhu, po celozrnné mouce, luštěninách většího výběru než je obvyklé a tak jsem zareagovala nabídkou. A ta byla vyslyšena.

Pro ty, kteří se ji ještě nedoslechli, tedy píšu pár informací:

- Momentálně přepracováváme část domu, která bude sloužit jako obchůdek. Ikdyž náš dům a zahrada je stále staveniště, stále pracujeme a fungujeme :)

- Už nyní je ale možné si u nás nakoupit nebo nechat připravit nákup k osobnímu převzetí normálně přes náš eshop. Budu Vás kontaktovat a domluvíme převzetí či rozvoz.

- U nákupu si povídáme, prohlížíme věci, doporučuju jak připravit, co vyzkoušet, voňáme, testujeme.. Udělejte si času, kolik potřebujete :)

- Specializujeme se na biopotraviny, bezobalové varianty nákupu (na váhu - luštěniny, obiloviny, mouka, rýže, pohanka), mouky (lokální výrobce), dovoz bioovoce a biozeleniny, koření, čaje a byliny, plody, semínka, med, cukr/sůl... Téměř všechen sortiment s výjimkou kompletních bylin a koření je na eshopu.

- Pokud spěcháte, vyklikejte si nákup na objednávku a nechtejte si ho připravit. Stačí jet z práce, dát vědět kdy si vyzvednete a bude to rychlé a skvělé.

- Co nemáme většinou umíme doobjednat. Pokud máte specifická přání, zkuste nám je říct.

 

Poděkování již všem nakupujícím, pozdrav a pěkné dny z Majoránku přeje Bára.

pulses-4760708_640