Bylinné koupele a nápařky, mýdla

Bylinné koupele jsou připravované z květů a rostlin tak, aby lahodily nejen oku, ale aby jejich vůně zprostředkovala příjemný smyslový požitek při samotné koupeli. Byliny jsou doplněny vhodně solí, aby účinek na tělo/kůži byl co nejvíc efektivní vzhledem ke zvoleným kombinacím bylin. V e-shopu je možno koupit samostatnou koupel jako dárek či na vyzkoušení, nebo kůru 5-ti koupelí se lněným sáčkem do vany, která je pro tělo vhodnou regenerací.

Bylinné nápařky jsou směsí rostlin vhodnou k provádění ženské vaginální nápařky. V poslední době jsou nápařky na vzestupu a doporučují se pří různých situacích - příprava na porod, poporodní nápařky, gynekologické potíže apod. Neměly by je používat těhotné ženy (do 38t)a ženy s nitrodložními tělísky. Při gyn.potížích (infekce, puchýře, otoky, rány, pooperační stavy aj) používejte nápařku pouze k oplachům a sedacím koupelím.

Mýdla jsou originální certifikované receptury z malé rodinné Mýdlárny Made by Kiki, která se specializuje na ruční výrobu přírodních mýdel a tuhých šamponů z kvalitních a lokálních surovin, s jednoduchým stylem a vysokou užitnou hodnotou.

 

Záznamy nebyly nalezeny...