Rozmarný šampon (75g)

 
 

Přírodní tuhý šampon s vůní citronu a rozmarýny pro normální vlasy.

Dostupnost Momentálně nedostupné
95 Kč    
Kód produktu 209
Značka Mýdlárna Made by Kiki
Kategorie Bylinné koupele a nápařky, mýdla
 
Zaměření výrobku | Mýdlárna Made by Kiki
všechny typy vlasů
Vonné esence | Mýdlárna Made by Kiki
rozmarýna, citron
Váha výrobku | Mýdlárna Made by Kiki
75gr
Suroviny ve složení | Mýdlárna Made by Kiki
Sodium Olivate (OLIVOVÝ OLEJ), Sodium Cocoate (KOKOSOVÝ OLEJ), Aqua (VODA), Glycerin (GLYCERÍN), Sodium Silybum Marianumseedate (OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ), Sodium Castorate (RICINOVÝ OLEJ), Citric Acid (KYSELINA CITRONOVÁ), Citrus Limon Peel Oil (EO CITRON), Sodium Hempseedate (KONOPNÝ OLEJ), Sodium Linseedate (LNĚNÝ OLEJ), Limonene*, Bentonite (BENTONIT), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (EO ROZMARÝN), Avena Sativa Leaf/Stem Powder (OVESNÝ PUDR), Silybum Marianum Seed Powder (OSTROPESTŘECOVÝ PUDR), Citral*

 

Receptura šamponu je zaměřena na normální zdravé vlasy, kdy není potřeba řešit nějaký konktétní problém, ale na předcházení problémů a udržení klidné pokožky hlavy spolu s dostatečně vyživenými a hydratovanými vlasy.

Výrobek obsahuje olej a pudr z ostropestřce pro jeho celkové působení na vlasy od kořínků ke konečkům, proti vypadávání a podporu růstu. Lněný olej regeneruje a vyživuje vlasovou pokožku. Konopný olej napomáhá zvětšit objem vlasů a usnadňuje rozčesávání.

Ovesný pudr byl zvolen pro své revitalizační vlastnosti oslabených vlasů resp. pomoc při předcházení těmto problémům. Bentonit (aztécká hlína) má výborné čistící vlastnosti a schopnost pohlcovat nečistoty a nadbytečný maz.

Rozmarýnový esenciální olej je nejuniverzálnější éterický olej v péči o vlasy. Prokrvuje a stimuluje vlasové váčky, díky čemuž se výborně doplňuje s ostropestřcem. Zemitá vůně rozmarýnu podporuje paměť a posiluje koncentraci. Citronový esenciální olej odlehčí rozmarýnu, dodá energii a podpoří kreativitu s fantazií.

Kyselina citronová zlepšuje vlastnosti výrobku při použití v tvrdé vodě. Omezuje usazování šamponu na povrchu hlavy a vlasů a ten se pak lépe vymývá.

Složení:
Sodium Olivate (OLIVOVÝ OLEJ), Sodium Cocoate (KOKOSOVÝ OLEJ), Aqua (VODA), Glycerin (GLYCERÍN), Sodium Silybum Marianumseedate (OSTROPESTŘECOVÝ OLEJ), Sodium Castorate (RICINOVÝ OLEJ), Citric Acid (KYSELINA CITRONOVÁ), Citrus Limon Peel Oil (EO CITRON), Sodium Hempseedate (KONOPNÝ OLEJ), Sodium Linseedate (LNĚNÝ OLEJ), Limonene*, Bentonite (BENTONIT), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (EO ROZMARÝN), Avena Sativa Leaf/Stem Powder (OVESNÝ PUDR), Silybum Marianum Seed Powder (OSTROPESTŘECOVÝ PUDR), Citral* *přírodní přirozeně se vyskytující látky obsažené v éterických olejích, které mohou být potencionálně alergenní
 
Upozornění | Mýdlárna Made by KikiObsahuje namletou nať ovsa, může tak být nevhodné pro celiaky!
 
Každý výrobek je svým způsobem jedinečný a proto se jednotlivé kusy mohou vzhledově lišit.
Pro prodloužení životnosti výrobek odkládejte po použití na mýdlenku s děrováním pro okapání.
Hmotnost 0.075 kg