Jak nakupovat

Rozvážíme ve spolupráci s místními lokálními výrobci potraviny a zboží na trase Osoblažsko - Ostrava a okolí 1x za 14 dnů (středa+čtvrtek), k zakoupení je bio hovězí i vepřové, kuřecí maso, kvasové i kynuté pečivo, lokální i dovážená zelenina a ovoce, zavařeniny, kvašená zelenina, regionální produkty - vína, medovina, čokoláda, dále káva, čaje, kořenící směsi a spousta dalšího. Pro informace o rozvozu napište na mail objednavky@majoranek.cz

Rozvoz a doprava zboží je vždy 1x za 2 týdny. Osobní převzetí/doručení provádíme po domluvě v Krnově (některé produkty jsou k dostání v Bezobalovém obchodě zNova).

V letní sezóně je možno nakoupit naše produkty ve výletním parním vlaku Osoblažka, kde jsme provozovateli Pivního vozu a Bistra na kolejích.

Balíčky odesíláme vždy v pondělí (úterý), 1x týdně, po uhrazené objednávce. Platba je možná pouze převodem. Dopravcem je Česká pošta a Zásilkovna. (u Pošty "Balík do ruky" i Zásilkovny je nutné vyplnit všechna potřebná data ve formulářích pro bezproblémové doručení)

Osobní převzetí je možné i přímo u nás na Majoránku v Horních Povelicích po osobní domluvě (den, čas).

Až si budete vybírat naše výrobky, myslete na to, že každý z nich nám osobně projde rukama od jeho návrhu, přes skladbu receptů, výrobu, balení a označení. Vše kombinujeme tak, aby to lahodilo oku, mělo odpovídající kvalitu (včetně dodavatelů) a splnilo to naši představu o záměru. Naše výrobky jsou naše vizitka pro Vás. I proto zasíláme zboží vždy 1x týdně, abychom pro Vás stihli vše vyrobit a řádně zabalit. Nejsme velkoprodej, produkty připravujeme co možná nejčerstvější. Nemáme velké sklady a preferujeme ruční výrobu. Proto se těšíme z každé Vaší objednávky, je to pro nás ocenění naší práce.

.

Přejeme hezký nákup. :-)

bylinky